Malt Vermeme Rağmen Tüy Yumağı

Willy-Wonka

Merhabalar bu sabah kedimin kusma sesine uyandım. İlk sabaha karşı yediği mamayı çıkartmış sonra da sarı sıvı kusmuş. Ben de yakın zamanda karaciğer rahatsızlığı yaşadığı için korktum. Mama kustuğu kısma baktığımda fotoğraftaki şeyle karşılaştım. Tüyleri bildiğiniz keçeleşmiş çocuk onu kusmuş🥺
Biofeline kullanıyordum fakat veteriner gimcata geçmemi söylemişti kalite açısından. Her gün de 3-4 cm veriyorum ama işe yaramamış resmen o kadar pahalı bir ürün bir de. İçerikleri nedir bunların hangi madde dışkılarından atmasını sağlıyor? Yine kaliteli ama epey etkili bir ürün önerir misiniz? Gimcat yarayan da var yaramayan da var anlamadım. 2 sene önce de kullanmıştık böyle olmamıştı

8 CEVAP

Willy-Wonka

Hairlax nerede bulabilirim

Willy-Wonka

Fotoyu koymayı unutmuşum baya keçe keçe tüy yumağıydı arkadaşlar

Willy-Wonka

Fotoyu koymayı unutmuşum baya keçe keçe tüy yumağıydı arkadaşlar

Mini2019

Merhaba. Ben 2 yaşına kadar epey uğraştım tüy yumağıyla. Gimcat kulllanırken endoskopiyle aldılar. Sonra başka markalarla yine oldu.

Hairlax tam bu noktada iyi çalışıyor. Çim, tuzssuz tereyağı, zeytinyağı, malt. Bunları dönüşümlü ve azar azar verebilirsiniz. Maltı tüy döküm zamanlarında hep veriyorum. Her gün.

Royal canin hairball & gastro ikisinin bir arada olduğu mama var. Çok iyi geldi bize. Tavsiye ederim.

Ahudr

Kesinlikle soya ve kanatli alerjisi yoksa vitasigna hairlax macun almalisiniz en iyi malt macundur kendisi

gozdeyilmaz

Veterinerden veda marka malt almanızı öneririm gerçekten böyle durumlarda çok işe yarıyor

Ahudr

Hairlax veteriner kliniklerden bulabilirsiniz.Veda markasinin da iyi ama yenilebilirligi cok yuksek degil hairlax kadar.

Gamsem

Kedim 4 yaşında 3 senedir bu problemi yaşıyorum bana kalırsa gimcat veterinerimde demişti şişirilme ürün asla işe yaramadı onun yüzünden tıkanıklık yaşıyacaktık.dedikleri gibi veda vet malt,bolovia gayet iyiler ben trixie malt ve veda vet malt tablet kullanıyorum (ona rağmen 3-4 gün kustu ama benim kedim çok uzun tüylü)size dediğim ürünler çok iyi