Kedimin Dişlerinde Sararma Ve Salyalanmalar Olduğunu Söyledi Veteriner İyi Gelecek Solüsyonlar Neler

Kedimin dişlerinde sararma ve buna bağlı salyalanmalar başlamış olduğunu söyledi veteriner bunun için kullanabileceğim solüsyonlar nelerdir

2 CEVAP

tengrist

mama içeriğine dikkat etmelisiniz şeker karbonhidrat içeren tahıl yüklü mamalardan uzak durun meyve sebze hayvansal protein içerikli temiz içerikli mamalara yönelin.
onun haricinde balık yağı vererek hem oil pulling (yağ çekme) işlemini gerçekleştirmiş hem de takviye vermiş olursunuz diş ve diş eti hastalıkları için en etkili yöntemlerden birisi.

Ahudr

Ync oral cure ürününü inceleyebilirsiniz