Hangi Mamayı Kullanıyorsunuz??

Tuanaalsk

Arkadaşlar kedimi kısırlastirali 1 ay oldu bebeklikten beri hep hills kullandık degistirmeli miyiz acaba siz hangi mamayı kullanıyorsunuz?? Briti veterinerimiz kaliteli bulmuyor nd mi kullansam dedim ama alerji yaptığını okudum kafam çok karışık sizce ne yapmalıyım

4 CEVAP

teo33

Hills'i iştahla yiyorsa kediniz, öyle devam edin, derim. Buralara girerseniz, kafanız çok karışır. İçerik iyi görünüyor diye, mama pahalı oluyor diye sonuç sağlık olmuyor. Denedim gördüm.

Tuanaalsk

Bizim veteriner hills konusunda çok ısrarcı... İçeriklerden pek anlamadığım için burda sormak istedim

MonikaveTori

Hills içeriğini beğenmeyen arkadaşlar oluyor ancak veterinerimin önerdiği markalardan birisi. Ben kedilerime kısır tavuklusunu ve somonlusunu denettim ancak yemediler yeseler hills alacağım kesinlikle. Veterinerime de cidden güveniyorum birkaç veterinerden sonra veterinerin ne kadar önemli olduğunu da anladım. Şuanda nd kuzulu düşük tahıllı olanı kullanıyoruz. Ekstra böbrek sorunu olan 2 kedim var onlar içinde hills k/d kullanıyoruz. Hills ördekli kısırı denememi öneriyor veterinerimiz. Onu hiç denettiniz mi kedinize acaba. Bizimkilere de denetmeyi düşünüyorum da. Eğer içinize sinmiyorsa hills ve nd yi ara ara değiştirip verebilirsiniz. 1 yıl kadar birisi kullanıp ya da 5,6 ay kadar kullanıp değişiklik yapabilirsiniz

Mslna01

Hills güzel markalardan bir tanesi üst düzey bir mama diyebiliriz eğer bir sorun ise devam edebilirsiniz