Yavru Kedim Mama Yemiyor

Kaan272

Merhaba
Kedimin adım Alex ve 3 gündür bizimle
3 gün boyunca enerjisi ve hareketliliği giderek arttı ama hiç mama yemiyor
Islak mamada denedim onu bile yemiyor sadece koklayıp bırakıyor
Su içmesinde ve tuvaletinde problem yok
Kedimi mamaya nasıl alıştırabilirim
(54 günlük ve anne sütü içmiyor)

2 CEVAP

Ahudr

Ee bu hayvan 3 gundur sadece su ve hava ile mi besleniyo yani dvden peynir yumurta vs yada kediler icin olan süt tozlarindan verin icirin açlıktan ölmesini falan mı bekliyorsunuz tam olarak anlamadim ki

Mslna01

Kediler en az 2 ay yani 60 gün anne sütü alması gerekiyor bu kedi kendi başına beslenemez sizin destek olmanız gerekmektedir