Yavru Kedide Kusma Ve Beyaz Kaka

Dxdxm00

Merhaba. Kısa bir zaman önce yavru kedi sahiplendik. Dün gece ve bugün birkaç kez köpük kustu. Az önce de kakasını yapmış ama kakası beyaz. Enerjisinde bir problem yok suyla karışık yaş mama verdim süt annesini de emiyor. Neden olmuş olabilir tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Veterinere gitmem biraz zor o yüzden ilk buraya sormak istiyorum.

1 CEVAP

elif_f

En azından bir vet arayıp danışın kesin konuşmasalar bile durumun boyutu hakkında fikir verirler.