Bunlar Mantar Mı :(

yaren13

Kedimin arka bacağında böyle açıklıklar var. Veterinere çok uzağım bu yüzden acilen müdahele edemiyorum. Bunlar mantar mı mantarsa tedavisi nasıl ilerler bilgisi olan paylaşırsa çok memnun olurum

7 CEVAP

Bişey batmış olabilir ama yinde veterinere götürmeyi ihmal etmeyiniz

*Kalın Yazı

irempyln

iki ayağında da varsa yani bir hastalık olabilir evet. benim kedimin iki ayağında da var ama beyaz açıklık var. bir sorun yaratmıyor.

Blueepoint

Yüksek ihtimal mantar ama veterinerinere danissaniz daha iyi benim kedimdede çıktı ecosin ile ilk banyosu yapıldı umarım iyileşirsin

yaren13

Bir şey batmış gibi değil ve bayadır var ama ilk defa bu kadar açıldığını gördüm ve biraz kanamış.

Mini2019

Benim de oralar açık. Hem de bayağı geniş. Bizde mantar değil. Yarayı dezenfekte etmek lazım. Ben çözümünü bulamadım. Orada tüyler uzamıyor.

yaren13

Mantar başlangıcı olduğu söylendi ecosin ile yıkayıp bakacağız umarım kurtulabiliriz.

Mslna01

Ecosini devamlı olarak kullanmanız gerekir bir yetmezse 2-3 doz ama minik gördüğüm kadarıyla 1 doz yeterli olacaktır kullanmadan önce ve sonra herhangi bir ilaç krem kullanmaniz gerekiyor