Kediler İçin Vitamin Gereklimi?

Damlamiaaaa

Kedinize vitamin kullanıyor musunuz kullanmak gereklimi kullanmayinca neler olur ? Kullanırsam hangisinden almaliyim?

3 CEVAP

Gul36

Kaliteli, içinde çoğu vitaminin bulunduğu mamalar kullanınca, belirli dönemler veya rahatsızlıklar dışında vitamine pek gerek kalmıyor. Çünkü fazla yükleme olabiliyor.

Damlamiaaaa

Veteriner e mi sormam lazım ozaman

Kedimekim

Kediniz annesini hic emmediyse bence en az 1 yasina kadar vitamin verilmeli diye düsünüyorum. Cunku anne sutunde olan cogu seyi ne yazik ki hic bir mama karsilamiyor tek basina. Benim kedim de hic annesini ememedi o yuzden 1 yasina kadar ek olarak gimcatin vitamin maltini hafta da 2 kere veriyorum ve 1 hafta hic vermeyip sonra tekrar hafta da 2 veriyorum. Eger sizin kediniz de emmediyse bence kullanabilirsiniz. Ama yinede veterinerinize danismak da fayda var