Astım Hastası Kedicik Ve Beslenmesi

Nurcep

Merhabalar Astım hastası kedicikle ilgileniyorum
Sorunumuz yemek yememesi
Bu ramamaz sadece wiskas kuru mama ve yaş mama yiyor

Sıvı olarakta sadece su içiyor
Başka
Başka hiçbirşey yediremiyoru.
Yardımcı olurmusunuz

2 CEVAP

meryem_artemis

Whiskas'ın içeriği çok kötü. Başka bir mama kullansanız daha iyi olur.

Ahudr

Umarim tozsuz kum hatta çam peleti yada misir koçanı kumlardan kullaniyordur bu astım hastası kedicik.Whiskasın icine yavastan daha kaliteli bir mama karistirarak degistirmeye gayret edin aksi taktirde astımın yanina farkli rahatsızlıklarda eklenebilir Allah korusun.Royal caninle falan baslayabilirsiniz degisime ikiside sekerli fazla yadirgamaz mesela