Kedimin Diğer Kediyi Yorması

ecemavclr

biri üç aylık bir de iki aylık iki tane kedim var iki aylığı da bugün getirdim eve ama üç aylık kedim onu çok yoruyor çok hırpalıyor oyun oynarken diğer kediye çok üzülüyorum o da bağırıyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

irempyln

yavaş yavaş alışacaklardır. benim kedim bir yaşına yakınken diğerini getirmiştim eve ve boyutları arasında epey fark vardı. bir iki ay odadan odaya geçirdik kediyi ancak aylarca kedim diğerini ısırdı sıkıştırdı durdu. bu çok yavaş yavaş alışılıp geçecek bir durum maalesef. ikisi de küçük olduğundan endişelenecek bir şey yok. bizimkiler şu an tartışmıyor ama birbirini sevmiyorlar arada da oyun oynuyorlar:)

ecemavclr

teşekkür ederim ama diğerinin canı yanıyor bağırıyor üzülüyorum bende bi uyutmuyor kediyi

ecemavclr

teşekkür ederim ama diğerinin canı yanıyor bağırıyor üzülüyorum bende bi uyutmuyor kediyi