Scottish Eklem Hastalığı

Misislama

Scottish cinsi kedilerinizin eklemleri icin kullandığınız takviyeler neler? Lütfen yardımcı olur musunuz? Glikozamin dışında

2 CEVAP

NihanGurel

Merhaba 15 - 20 gün önce arkadaşın kedisini veterinere götürdük , yürüme de dengesizlik , hep yatma istediği oyun oynamama gibi sebeplerden gittik. Röntgen de gördük ki arka ayak kemikleri yamulmaya başlamış. VETRİLİNE MOBİLTY ( eklem, kas, eklem sıvısı desteği) adında kapsül ilaç verdi içinde 80 civarı var, kedi 1 hafta içinde hoplamaya zıplamaya başladı keyfi yerine geldi hap bitmeye yakın kontrol var şimdi turp gibi 🧿

Misislama

Cok teşekkür ederim