Kedim Kusuyor Ne Yapmalıyım?

yulafik

Kedim yaklaşık 1 saat önce kustu sarımsı bir renkte ardından bir yarım saat sonra yemek yedikten sonra tekrar kustu sarımsı bir renkte. Kustuktan sonra yemek yemedi ne verdiysem yemiyor. Keyfi gayet yerinde duruyor, oyun vs. de oynuyor şuan ama kendisi 2 yaşında ve daha önce hiç böyle bir durum yaşamadım ve şuan gece olduğundan dolayı veterinere götüremeyeceğim için de endişelendim.

3 CEVAP

Sabisim

Kustuktan sonra bir 3-4 saat mama vermeyin biraz midesi dinlensin.

yaren13

Mamaları bütün olarak çıkarıyorsa sindirim problemi var demektir. Benim kedim de aynı sorunu yaşadı. Uygun mama alıp kaliteli malt kullanınca geçiyor. Ama çok tekrarlıyorsa veterinere görünmekte fayda var

Mslna01

Mamalar bütünse çok hızlı yiyor da olabilir o yüzden sindirememiştir