Kedi Nörolojik Fip Olan Var Mı?

brnrhn

Kedime nörolojik fip teşhisi konuldu. Bu gün ilaç tedavisinin 6. Günü. Normalde kuru bir şekilde kaka yapıyordu ama ilaçın ishal yapacağını söylemişlerdi. Son tuvaletini yaptığında ishalinde parlak kırmızı bir renk vardı. Bu olayı yaşayan var mı kedisinde ?

3 CEVAP

Jdjs

Merhaba kedim nörolojik fip ilaç ishal yapmaz diye biliyorum gs mi kullanıyorsunuz eyer kanlı ishalse başka bir sıkıntı vardır

brnrhn

Hayır ilaç kullanıyoruz o ilaçtan ötürü ishal olması gerekiyordu sylemişlerdi ishal olup hastalığı atacak diye ama zaten bir daha yapmadı kanlı ara ara çok sıvı olmamakla birlikte ishal oluyor. Bu arada maalesef nörolojik fipte ishal yapıyor kedileri. Hatta ishalle başladıysa hastalık bulaşıcı olur dedi evdeki diğer kedilerimiz için veteriner. Allah'a şükür öyle bir şey bizde olmadı 🙏

Mia1roz3

Merhaba neye göre bu teşhis verildi? Ne gibi belirtiler oldu acaba