Acıl !!!

Selma_

Arkadaşlar kedim bu aralar sıklıkla böyle kusuyor nedeni ne olabilir ?

9 CEVAP

betulaltundal

içerisinde tüy var mı baktınız mı? Malt ya da çim kullanıyor musunuz? aslında kusmanın birçok sebebi var ama akla ilk tüy çıkarmaya çalışması geliyor.

aslihan_e

Benim kedim de iç paraziti olduğunda böyle kusmuştu.

Dmldsl123

yeni aşı yapıldıysa heleki karma aşısı midesini bulandırabilir dış parazitten bir şey olmaz ama iç parazitten midesi bulanabilir geçmiş olsun inşallah iyileşir tontiş

Dmldsl123

yeni aşı yapıldıysa heleki karma aşısı midesini bulandırabilir dış parazitten bir şey olmaz ama iç parazitten midesi bulanabilir geçmiş olsun inşallah iyileşir tontiş

Dmldsl123

pardon yanlışlıklar 2 cevap gönderdimm

Benim kedimde kusuyodu vet e goturdum igne yapti ertesi gunde ayni igneyi oldu ve suan gayet iyi cigerlerinde sıkıntı oldugunu soyledi

Selma_

Malt kullanıyorum içinde tüy yok

aysegunerr

Mama kusmuş gibi yanlış görmüyorsam. Mama bozulmuş olabilir mi? Çok hızlı yediği için de kusmuş olabilir. Parazitten kaynaklanabilir.

Selma_

@aslihan_e iç parazit hakkında bir bilginiz varsa yardım eder misiniz ?