En İyi Yaş Mama Veya Ödül Maması Hangisi ?

Blueepoint

Ödül olarak haftada bir yaş mama vey odul mamasi vermek istiyorum ama hangisi iyi bilmiyorum

2 CEVAP

Mslna01

Ödül maması sizin sözünüzü dinlediginde veya iyi bir şey yaptığında verilir ,yaş mama haftada bir kabızlık olmasın diye verilir, ödül ve yaş mama olarak wanpy alabilirsiniz içerik olarak en iyisi o diye duymuştum

Ahudr

Schesir hem ödül sivilari hem yaş mamaları gayet güzel.Sivi degilde kati formda ödül dusunurseniz de brit care tavsiye ederim en azindan icerik olarak faydali takviyeler iceriyor.Yaş mama olarak haftada 1 veriyorsaniz mera alabilirsiniz fiyati pahali ama haftada bir vereceginiz icin cok sarsmaz