Mantara Benziyor Mu

sevvalay

Dün veterine gittik hekim bi cihazla bakmadan mantar değil yara olmus yarayı kopartmıs dedi ama emin olamadım. Duruma göre başka birine daha götüreceğim daha önce kedisinde böyle bir şey çıkan var mı?

6 CEVAP

Mslna01

Kaşıntı kızarıklık var mı

sevvalay

Kızarıklık var kaşıntı fark etmedim

irempyln

şişlik varsa tümör olma olasılığı var diye biliyorum. kolayca alıp ediyorlar. ama öyle bir yara gibiyse bir veterinere daha gidin derim.

Mini2019

veterinerler mantarı hemen anlarlar. tek bir yerdeyse ve yayılma yoksa veterinerinizin dediği gibidir.

Benja

Mantara benzemiyor gibi geldi bana da zaten mantar olsaydı daha belirgin bir tüy dökülmesi olurdu o alanda

sevvalay

Herkese teşekkür ederim başka veterinere de gittim baticonla normal yara dedi teşekkür ederim