Kedim Bir Şeyler İstiyor

Gizemi00

Merhabalar kedim 55 günlük iken geldi yanıma british şuan 3 aylık çok zayıftı veteriner hekimi iştah açıcı yaptı salam ver bol bol dedi verdim sonra yaş mama biraz verdim 3 günde bir 2 haftalık süreçte kilo alması gerekiyordu aşıları vardı karmayi bir veteriner 500 gram iken kediye yaptı sonra iç dış yaptılar sonra üşütmustu 10 tane iğne oldu ağrı kesici antibiyotik falan 4 günlük tedavi sürecinde yeni yeni kendine geldi derken bu sefer yaş mamayi kustu feci şekilde bu yüzden artık vermiyorum mama dışında bir şey bu sefer de susmuyor adım atsam miyavliyor bir şey duysa poşet sesi miyavliyor ayağa kalksam elimde bir şey görse miyavliyor elimi kokluyor susmuyor mamasını yiyor evet ama sürekli ona bir şey vermem için miyavliyor ne yapmalıyım burda ki veterinerler tam bir acemi bir şey bildikleri yok

5 CEVAP

sunnyv

1 kilo olmadan nasıl karma aşısı yaptı? Bir de gerçekten salam ver mi dedi veteriner? Bence farklı bir hekime gitmelisiniz

Emirrckr

Gerçekten de acemiymişler,
Keşke daha iyi bir veterinere götürebilme imkanınız olsa.
Salam ver ne demektir Allah aşkına..

Esma_yilmaz

Sıvı ödül maması vermeyi denediniz mi

ssedef28

salam vermek yerine sade tavuk, et haşlayıp verseydiniz keşke

Benja

Salam kediler için hiç sağlıklı bir şey değil kusmasına o bile neden olmuş olabilir. Sıvı ödül maması alıp arada kuru mamasının üstüne dökün daha iştahlı yer o şekilde mamasını