Kedimin Burnunun Üstü Kırmızı

aleynacamgoz

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi kedimin burnunun üstü kırmızılaştı veterinere sormuştum ama biraz gözlemleyelim dedi bi açıklama da bulunmadı neden bu şekilde kızarmış olabilir şişliği vs yok acıdığını da düşünmüyorum dokunduğumda tepki falan vermiyor çünkü :/ Burnunun üstünde tüy dökülmesi de yok bu arada sadece kırmızılık yoğun olduğu için fotoğrafta öyle duruyor

3 CEVAP

Ecerana

Bizimkindede aynısı olmuştu bn de korkmuştum sonra da anladım ki yaş mama yerken burnu da mama olmuş yaş mama ya da rengi böyle olan Bi yiyecek verdiniz mi belki sizinki de öyledir peçete ile silip Bi bakın isterseniz

Elifoo

Boya falan kemirmis olabilir mi acaba? Silmeyi denediniz mi hic?

aleynacamgoz

yok boya tarzı bi şey değil teninde olan bi şey gibi daha çok koşarken vurduğu için fln mı kızardı acaba hiç bilmiyorum