Kedimin Dışkısında Kan Var

eemin

***kedim 10 aylık erkek scottish fold cinsi.. kedimin dışkısında bayadır kan var 2 kez götürdüm veterinere bagcılarda oturuyorum bana yakın olana götürdüm üçlü test yaptılar ikisi negatif biri pzitif çıktı probiyotik verdi ve antibiyotik yazdı kullandık onları 1 ay sonra daha çıkmadı kan bu aralar kan çıktı kakasında 1 ay önce gördüm bu sefer fatih veteriner hastanesine götürdüm orda baya testler yapıldı baya masraf oldu ama kedimin saglıgı daha önemli onlarda aynı şeyi yaptı probiyotik ve antibotik yazıp 1 hafta sonra kontrole gelin dediler kontrolden sonra daha kan görmedim, dün kan vardı ve bugün az önce sadece poposunda kan vardı baya dışkısında yoktu neden oluyor yardımcı olurmusunuz..

5 CEVAP

Mini2019

Merhaba. Kanın sebebi neymiş. Onu söylediler mi. Yani teşhis var mı.

Ahudr

Bağcilarda oturuyorsunuz madem birde günesli veteriner kliniği irfan beye gorunmenizi tavsiye ederim.

eemin

geçen aylarda götürdügümde fatih veteriner hastanesine röntgen çekildi bagırsak enfeksiyonu var dedi probiyotik ve antibiyotik yazdı ama yine oldu ve bugun kusmuş ip çıkarmış acaba probiyotige devammı etsem..

eemin

geçen aylarda götürdügümde fatih veteriner hastanesine röntgen çekildi bagırsak enfeksiyonu var dedi probiyotik ve antibiyotik yazdı ama yine oldu ve bugun kusmuş ip çıkarmış acaba probiyotige devammı etsem..

eemin

içdiş parazit zamanı geldi ama ben yaptırmayı unuttum ondan kaynaklı olabilirmi