Kedi Ve Temizlik Maddeleri

Merhaba arkadaşlar kedim 3 buçuk yaşında, 2 yıldır şehir dışındayım ve kedime annem bakıyor. Annem ben yokken temizliği yüzey temizleyici ve deterjanlarla yapmış malesef. Ama temizledikten sonra havalandırma yaptığına kedimin kimyasala basmadığını söylüyor. Doğal içerikli hayvan dostu yüzey temizleyici aldım. Siz temizliği ne kullanarak yapıyorsunuz ve sizce kedim kimyasal yüzünden olumsuz yönde etkilenmiş midir ?

2 CEVAP

meryem_artemis

Sirke ve arap sabunu kullanabilirsiniz. Sirke kokusu rahatsız ederse beyaz sirke de kullanabilirsiniz.

ssedef28

yüzey temizleyicileri, yumuşatıcı beni bile rahatsız ediyor ev güzel kokuyor ama yarım saat kokuya maruz kaldıktan sonra başıma fena bir ağrı giriyor. arap sabunu, beyaz sirke ve birkaç damla çamaşır suyu koyuyorum. evi ne kadar havalandırsanız da zemindeki koku kalıyor kedimiz de zemine çok yakın olduğu için daha çok kokuyu alıyor malesef. güzel kokması için doğal lavanta yağı falan var belki onlardan kullanabilirsiniz