Oyuncak Önerisi

Sevilayyyyy

Arkadaşlar yetişkin kedim için evde yalnız kalınca oynayacağı oyuncaklar almak istiyorum. Aslında olta, peluş minik fareler, catnipli peluşlar, toplu kutu oyunu, toplar (sensörlü top) falan var ama toplu kutu oyunu ve catnipli peluşlar dışında hepsini saklıyorum. Ortalıkta bırakmıyorum. Çünkü kedimin ip ve benzeri (fare kuyruğunda tüy gibi) şeyleri yeme/yutma eğilimi var. Topları seviyor ama kaybediyor oynarken, bulamıyorum zaten. Toplu kutu oyunuyla çok nadir oynuyor, catnipli peluşlarla da öyle. Evimiz de çok küçük, ben de işe gidiyorum yalnız kalıyor çok üzülüyorum ona onun için ne yapabilirim bilmiyorum. Başka oyuncak önerisinde bulunur musunuz?

1 CEVAP

meryem_artemis

https://ty.gl/69bvia9nyp
Buna bakabilirsiniz, hareketli olduğu için ilgisini çekecektir diye düşünüyorum.