Kedimin Çene Aknesi

Kk087356

Merhaba. Kedimin çenesinde ara ara artan akne problemi oluyor. Metal mama kabı kullanıp sürekli hijyenine dikkat ediyorum ama yine de çıkıyor. Derin kanayan yarası yok cok şükür ama böyle dökülüyor. Solüsyon dışında nasıl canını yakmadan temizleme yapabilirim. Tarakla tarayinca hepsi temizlenmiyor. aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

2 CEVAP

Gokmen6774

Sirke ile temileyelim, gözle görülür azalma olacaktır

Fttmgll

Merhabalar bi kaç güne kadar önce bende kedimin çenesinde böyle siyahlık farkettim pamugu ıslatıp o bölgeyi yumuşakca sildim nemlendirdim sonra da bu pire taragı olarak geçen tarakla çenesini taradım. Hoşuna gitmedi muhtemelen canı yanıyordu ama gün içinde bi kaç kere taradım bi kaç güne o siyahlık geçti