Yavru Sokak Kedisi Yardım

Sutunannesi

Bahçemizde 5 yavru sokak kedisi var fakat bugün farkettim ki bir tanesinin gözü ne yazıkki iltihaplanmış ve bayağı akıyor. Diğer gözüne de geçebilir diğer yavrulara da geçebilir acil tedavi etmem gerek fakat çok korkaklar yaklaştığım anda kaçıyorlar yakalamak mümkün değil yakalamaya çalışırken de yola vs fırlayacaklar diye ödüm kopuyor. Ne yapabilirim :(

1 CEVAP

felishuman

Yaş mamayla çekmeye çalıştınız mı? Kediler için cezbedici bir şey bir deneyin bence:)