Lütfen Acil Kedimin Ciğerine Zeytinyağı Kaçtı

Jdjs

Kabızlığından dolayı zeytinyağı veriyoruz 2ml ilk defa ciğerine kaçtı tıkandı astım atağı geçirir gibi oldu şimdi hırıltılı nefes alıyor ve arada karnı hareket ediyor veterinere götürdüm röntgen bakıldı ciğerleri dolu diyip lasix verildi ama dehidrasyon mevcut sıvı kaybı olduğu için sıvı attırıcı vermek istemiyorum napabilirim veteriner umursamadı bişey yok diyip gönderiyor nefesi düzelmedi hala

2 CEVAP

Mslna01

Başka bir veteriner hekime acil olarak götürün

KedicikUzum

Veterinerinizi degistirin lütfen hayvan nefes alamıyor diyorsunuz