İyi Bir Sahipmiyim

Blueepoint

Merhabalar , bir kedi sahiplendim annesi 35 gunluk sütten kesti .Beslenmesi için ( kuru mama , balık yağı, vitamin takviyeleri, kedi sütü vb. ) elimden geleni yapıyorum iç dış paraziti yapıldı. Fakat 1 ay içerisinde gelisim geriligi olduğu söylendi, mantar enfeksiyonu olduğu söylendi şimdi de kaka ve poposundan kan geldi . Benim uğursuzlugum kediye mi bulaştı, yoksa bu normal mi veya ben rezil bir sahip miyim bilmiyorum. Sadece bu konuda cidden konuşacağım kimse yok ben onu oğlum gibi severken herkes onun sadece bir hayvan olduğunu uzerine dusmemem gerektigini söylüyor .

19 CEVAP

Blueepoint

Hayır veteriner dün kuru mamaya geçtiğimiz için olduğunu söyledi zeytinyağı önerdi. Haşlanmış tavuk ve kefirden ne kadar vermeliyim 52 gunluk oldu korkuyorum zarar gelmesin diye

Blueepoint

Çok teşekkür ederim destekleriniz için kuru mama olarak unique baby veriyorum . Probiyotik yoğurt denedim yemiyor kefir ve tavuk deneyeceğim. Patates ve havucu ilk defa duydum yararı olur zararı olmaz dimi 🫠

Blueepoint

Ölse kahrımdan bende ölürüm. Allah korusun. Enerjisi hareketleri iştahı gayet iyi şu an Allah korusun 😔🥺

Blueepoint

Söylediğiniz gibi tavuk , havuç, patates ve kefir denendi ama asla yemedi . Tavuğu sadece mamasiyla birlikte yedi . Benimki fazla cins cikti