Kedimin Ayağı İncindi

Bettys07

Merhaba dün kedimin ayağı incindi bahçede gezerken ağaçlara falan çıkıyor sanırım oradan atlayınca oldu patisi şiş üstüne basamıyor ve patisi titriyor. Veterinere götürdüm fakat kırık olmadığını söyleyip ağrı kesici iğne yaptı. Bugün yine şiş ve yine üstüne basamıyor buzlu compres yapmak istiyorum fakat ona da izin vermiyor biberiye yağının ağrı kesici olduğunu yazmışlar internette daha önce kullanan oldu mu ve başka ne yapabilirim veterinere pek güvenemedim yaşadığım yerdeki(kıbrıs) veterinerler de pek ilgili değil maalesef yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

buusracikk

Daha kapsamlı bir veterinere götürün belki basit bir incinmedir ama kemikte çatlak vs olabilir. Yağ, krem, merhem tarzı şeyleri kesinlikle kullanmayın veterinere danışmadan patisini yalayacağı için zehirlenme gibi bir durum olabilir