Kedimin Küçük Dişleri Dökülüyor

Zeytin_Goko

Merhabalar, kedim zeytin 2 buçuk yaşında ve alt çenesindeki küçük dişlerinden
3 tanesi düştü bunun sebebi ne olabilir ve bunu önlemek için ne kullanabilirim

1 CEVAP

Frdvsty

Kedim 3 gün önce damar tıkanıklığı yüzünden vefat etti. Canımın içi kızımın hiç bir belirtisi yoktu 1 gün içinde öldü. Şimdi sizin sorunuzu görünce benim kızımında dişlerinin döküldüğünü düşündüm alakası var mı bilmem ama kalple alakalı bir şey olabilir mi bi veterinerize sorun isterseniz eğer bu belirtiyse ben kedimi kurtaramadım siz kurtarırsınız