Kedimin Derisi Çok Kuru Ve Kepekleniyor

edakaramel

merhaba kedim önceden hastalık atlatmışti ağız çevresinde mantar oluşmuştu çok şükür 1 yil geçti şimdi iyi. tüylerine detaylı baktığımda derisinin kuru ve kepekli olduğunu gördüm veteriner balık yağı önerdi petshopa gidip alıcam. bu deride kuruluk başka hastalıkların habercisidir diye korkuyorum bilgisi olan var mi🥲 mama olarak royal canin kullanıyoruz

2 CEVAP

Mia1roz3

of bende tam olarak aynı sorun. Umarım düzelir benimki sokaktan sahiplendim zamanla düzelir dedi vet

edakaramel

düzelir mi bilmiyorum ama benim kedimde yaklaşık 1 yıldır bu sorun devam ediyor🥺 hiç düzeldiğini görmedim sizde balık yağı deneyin isterseniz bende deniycem