Kedim Tuz Yedi

Nurgomlek

Şimdide gözleri açık sabit bir şekilde duruyor normal mi tuzu çok fazla yemedi ama

2 CEVAP

Emirrckr

Tuzu bir kerelik yemeyle sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten az yedi demişsiniz yine de gözetimde olun.
Gözleri açık sabit duruyor derken bir yere mi odaklandı,boş mu bakıyor,o kısmı anlayamadım.
Ama bir kerelik tuzdan ciddi bir zarar geleceğini zannetmiyorum.

Tuz kediler için epey zararlı diye biliyorum çok fazla yediyse veterinere götürmekte fayda var derim.