Kedimin Burun Tüyleri Döküldü

burlo

birkaç gün önce burnunda sivrisinek ısırığı gibi minik şişlikler vardı şimdi burnundaki tüyler döküldü. ne yapmalıyım neden olduğunu anlayamadım

3 CEVAP

burlo

sanmıyorum mantar olduğunu inşallah değildir. yarın da gözlemleyip pazartesi götüreceğim. sivrisineğin burnuna konduğunu görmüştüm sinekle alakalı olduğunu düşünüyorum. bu durumla karşılaşan yok galiba:(

aleynacamgoz

inşallah, dediğiniz gibi sinek ısırmışsa vs ondan da olabilir bence inşallah hemen geçer çok geçmiş olsun

aleynacamgoz

mantar olabilir mi acaba bi doktorunuza fotoğraf yollayıp sorun bence olmazsa yarın veterinere götürün bi baksınlar