Mbv Cat Kedi Maltı

edakaramel

merhaba kedime mbv catin maltını veriyorum veteriner tavsiyesiyle kedim severek yiyor ve hiç tüy kusmuyo ama bazı maltlar şeker içeriyormuş sizce bu malt iyi midir

2 CEVAP

ssedef28

bizim eski veterinerimiz de ondan vermişti ama veteriner değiştirdiğimizde maltı gösterince iyi değil bu demişti swiss aldık. mbvnin herhangi bir olumlu ya da olumsuz etkisini görmedim günde 2 nohut tanesi kadar veriyorum bitene kadar kullanıcam çok az kaldı zaten. içindekilere bakıp internette araştırın şeker varsa kullanmamanız daha iyi olur tabi

KedicikUzum

Ben kullanmıştım iyiydi şeker yok içinde