Kedimin Yuzune Ne Olmus Acil !!

forbs

Arkadaslar ben sehirdisindayim az once ailem kedimin fotografini attilar boyle bir sey olmus suratina. Tuyleri dokulmus ama yara vs yok diyorlar biraz durgunmus yatiyormus. Bu kavgada falan olacak bir sey mi yoksa mantar olabilir mi lutfen yorum yapin diger kedimde bir sey yokmus veterinere goturun hemen dedim ama dinlerler mi bilmiyorum bile

10 CEVAP

forbs

Arkadaslar kedim kavga etmis veterinerimiz augmentin verdi bir de deri spreyim vardi ondan kullanmami soyledi. Kedimin yarasindan irin akiyordu irin akmasi guzel bir seymis eger akmayip birikseydi problem olabilirmis ama sabah aksam augmentin kullanip yarayi temizleyince sorun kalmayacakmis cok rahatladim dogrusu. Endiseleriniz ve fikirleriniz icin cok tesekkjr ederim tekrardan

Mia1roz3

Merhaba geçmiş olsun mantar sanmıyorum kavgada olmuş olabilir bence ya da kaşımış mı belki alerjik bir şeydir çok anlamadım resimden ama bi veteriner görse iyi olur, acaba yeni mi böyle ne zamandır böyle o da önemli

Mia1roz3

Çok geçmiş olsun korkmayın ben mantar olduğunu sanmıyorum benim kedimde çok alerjik sürekli böyle yaralar oluyor ancak bu bıyık tarafında hiç olmadı hep kulak bölgesi benimkinin o taraflar da alerjik reaksiyon gösteriyor demişti veterinerimiz. Hangi şehirdesiniz acaba,? Kendi veterinerimi önerebilirim Ankaradaysanız. Bu arada mantar mı sanmıyorum ama mantar degilse Rifocin ampül eczaneden alıp pamukla yaraya bakım yapabilirler ve devam ederse yakalık takabilirsiniz en azından geceleri göz önünde degilken gece kaşıması önlenebilir. Ama bana mantar gibi gelmedi umarım degildir cok gecmis olsun

Sezgek

Mantar değil çöm büyük ihtimal diğer kediden dayak yemiş benim kızımda bir kere kavga edip böyle dayak yiyince boynu bükük yarmıştı bir gün boyunca hatta ben yoktum gelince bir baktım boynu bükük koltukta yatıyor dedim ki hiç normal değil çünkü benim kız delidir dolaşır eder galan sonra severken bir farkwttim ki boynunun altı ya pençe almış ya ısırık benim ki sokak kedisiyle kavga etmişti ama hemen vete götürmüştüm antibiyotik yapmıştı koruma amaçlı o gün böyle hep boynu bükük yattı ama ertesi günü normaldi sanırım gururlarına yedirmiyorlar

Mia1roz3

Ay sevindim rahatladim ya. COk gecmis olsun dikkat edin en kisa zamanda iyilesir umarim

forbs

Veterinerimize fotograf attim gorselden anlayamayiz bakmak lazim dedi ama bugun ve yarin klinik kapaliymis en erken pazartesi goturebilecekler. Ailem 3 gun once video atmis orada yuzunde boyle bi sey gorunmuyor yani olduysa 2 gun icinde boyle oldu umarim mantar degildir cunku kronik hastaligi olan bir kedim daha var ve haliyle bagisikligi bayagi dusuk ona bulasirsa ne yaparim hic bilmiyorum yakin zamanda eve de gidemeyecegim..

forbs

Cok tesekkur ederim dayanamadim bilet aldim eve gidiyorum 1 haftaligina. Alerji olmasini mantara tercih ederim. Antalyadayiz bu arada yarin acik buldugum
Ilk veterinere goturecegim tesekkurler tekrardan

forbs

Tesekkur ederim bi nebze rahatladim umarim ya kavga ya da alerjidir. Bu gece otobuse binip yarin evde olacagim ben de sadece fotograftan gordugum icin bi sey diyemiyorum ama ilk is veterinere goturecegim buraya da bilgilendirme yaparim durumla ilgili

Gokmen6774

göz çevresine de baktırırsınız

forbs

Endiseniz icin tesekkurler fakat gozunde sorun oldugunu sanmiyorum arada sirada olusan capaklar zararsiz oluyor genelde eger bu yuzden soylediyseniz