Kedimdeki Yara

derendmry

Merhaba kedim yaklaşık bir ay önce antibiyotik tedavisi oldu günden 2 kere iğne vuruluyordu geçen hafta sırdında bir yara hissettim kabuk bağlamıştı bu gün o kısmı koparmış tüyleriyle birlikte resim olarak ekleyeceğim bir yara var çevresi belli belirsiz biraz sert gibi dokununca kaçıyor miyavlıyor falan canı acıdığı belli enjeksiyon yararı mıdır bu ne yapabilirim veterinere götürmeli miyim yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

Mini2019

Muhtemelen enjeksiyon yeridir. Kontrol amaçlı göstermekte fayda var.