Şu Sebiline Nasıl Alıştırırım?

Buse_odm

Kedim süreli alıştırmama rağmen avuçtan su içiyor bende su sebili aldım ki çeşmeden içiyor gibi içsin ben yokken susuz kalmasın ama yine de içmiyor 3 ay oldu alalı su boşa akıyor sizce nasıl alıştırırım yoksa satmak zorundayız

1 CEVAP

Tolga_yay26

Merhaba Atahome su pınarı aldıysanız çeşmeyi çıkartarak ayarı kısmalısınız çeşmeden korkar bazı kediler patilerini ıslatır kısık ayarda çeşmesiz kullanın sanki kaynaktan su geliyormuş gibi oluyor ortadaki yuvarlak alanada ufak pet şişesini içi buzlu şekilde koy üstüne devir daim yapılan su soğuyacaktır ve bu sıcak havalarda kedinizin kana kana su içtiğini göreceksiniz