Kedim De Mantar Mı Var

seymavc

Kedimin burnunda kızarıklık ve şişlik vardı bir yere çarptı sandım ama aradan 2 hafta geçti arkadaşım mantar olabileceğini söyledi.Sizce var mı bilgilendirçr misiniz

2 CEVAP

Kedimekim

Resimden cok net anlasilmiyor ama yara bulunan yerde eger tuy kaybi varsa mantar olmustur buyuk ihtimal

cakil_18

Biz mantar aşısına gittiğimizde veteriner mantar olursa evdeki insanlara da geçebiliyor dedi ve bazen aşısı olsa bile mantar olabiliyorlarmış. Bu yüzden ihmal etmeyin bence bir veterinere gösterin.