Dişi Kedim Kısırlaşmadı

kedimedisever

Kedim 1 yaşında dişi. Kısırlaştırdık. Sonrasında gayet iyiydi kızgınlık belirtileri yoktu. Ama 1 aydır tekrar başladı. Veterinere götürdüm ultrasonda baktılar bir şey göremediler. Bekleyelim biraz daha dediler. Ama çekilebilecek gibi değil artık. Gece gündüz sürekli bağırıyor. Yerlerde yuvarlanıyor. Sürekli orasını burasını sevelim istiyor. Komando yürüyüşü yapıyor. Ne yapmamız lazım. Bu durumu yaşayan oldu mu

5 CEVAP

Tugbaa97

Benim kedimde de aynı problem var..küçücük bir yumurta parçası kalıntısı kalsa kızgınlığa girermiş.. bu ilerisi için tehlikeli bir durummuş..çünkü bu yumurta parçası büyüyüp bir organa yapışıp kanser yapabilirmiş..mutlaka bunun tespit edilip operasyonla alınması gerekliymiş

Mslna01

Devlet mi kısırlaştırma operasyonu oldu özel klinikler de mi

Kisirlastirma operasyonunda Yumurtaliklari tam alınmamıştır . Başka veterinere götürüp sorun muhakkak. Yoksa mümkün değil kısırlaştırma sonrası kizginliga girmesi.

Tugbaa97

Benim kedimde de aynı problem var..küçücük bir yumurta parçası kalıntısı kalsa kızgınlığa girermiş.. bu ilerisi için tehlikeli bir durummuş..çünkü bu yumurta parçası büyüyüp bir organa yapışıp kanser yapabilirmiş..mutlaka bunun tespit edilip operasyonla alınması gerekliymiş

Tugbaa97

Benim kedimde de aynı problem var..küçücük bir yumurta parçası kalıntısı kalsa kızgınlığa girermiş.. bu ilerisi için tehlikeli bir durummuş..çünkü bu yumurta parçası büyüyüp bir organa yapışıp kanser yapabilirmiş..mutlaka bunun tespit edilip operasyonla alınması gerekliymiş