Böbrek Taşı Düşürmüş Kedime Normal Mama Olarak Neye Geçmeliyim?

Kedim erkek 3,5 yaşında kısır, böbrek taşı düşürdü tedavisi gördü. Üç mamanın urinary mamalarını yedi. Şimdi veterinerimiz normal mamaya geçebilir dedi. Ama ne kullanmalıyız? Böbrek taşı tekrarlasın istemiyorum. Daha önce nd ve proplan kullanıyordu. Artık protein oranı düşük mü kullanmalıyız ? Kidney serisi mi? Sıradan bir mamaya geçmek doğru mu?

1 CEVAP

Ben şuan hills kullanıyorum üriner sistem için de destekleyici özelliğe sahip veterinerimiz de onayladı.
Tavuklu mamaya karşı bir alerjisi yok ise royal canin expert adult mama da bu durumun tekrar oluşmaması için iyi bir mama içerisinde S/O index bulunuyor