Kalanşo Çiçeği

Adigebusra

Arkadaşlar merhaba kedilerim anneme gelen kalanşo çiçeğini koklayıp koklayıp baygın baygın baygın uyuyor yanında dünden beri. internette baktım kediler için zehirli olduğu yazıyor bir bilginiz var mı bir şey olur mu çiçeği kaldırdım bu arada

2 CEVAP

mrayT

evet bende de var kalanşo çiçeği,kedimin ulaşamayacağı bir yere koydum.Kedilerinizi bi gözlemleyin,anormallik sezerseniz veterinere götürürsünüz.Bu arada ben bu çiçeğin yenmesinin toksik olduğunu biliyorum fakat koklamasında bir sorun var mı bilemiyorum çünkü kedim birkaç kere koklamıştı ama yanında uyuma gibi bi tepki vermedi, hatta kokusu hiç etkilemedi .Koklamaktan bir şey olmaz diye düşünüyorum

Adigebusra

Teşekkür ediyorum