Merhaba Minik Mia'mızın Irkı Nedir Sizce? Sarman Ancak Melez Gibi

CatMia

ısarman ancak melez gibi merak ettik;)

16 CEVAP

sophiee

Üşenmezseniz şöyle bir yazı var :) http://www.anadolukedisi.com/Yazi/makaleler/norvec-orman-kedisi-nedir-nasil-ortaya-cikti-iste-gercek-hikayesi/281 cinsini bilemeyeceğim ama minnak öyle tatlı ki :)

merveaycan

Bu coğrafyada olan kedilerin hepsi aslında anadolu yani ankara kedisi diye geçiyor. Sadece uzun ve kısa tüylü olarak ayrılıyor. Sarman renginin adı.. Genlerine bakılmadan cinsi bulunamaz tabi ama bence Sarman renginde bir ankara kedisi :)

Cathorn

çok tatlı maşallah

CatMia

Tesekkur ederiz buarada sizin minikde cok tatli

CatMia

Merveaycan bende senin gibi dusunuyorm sanirim bir ankara kedisi kızımız:)

CatMia

Cvp bekliyoruz anlayan arkadaslardan :)

Kedimekim

Bana sanki ankara ve sarman kedi karışımı gibi geldi. Ama gercekten çok güzel bir kediniz var :)

CatMia

Ankara kedilerini yalnizca beyaz bildiğim icin hic aklima gelmemisti. Internette bikac resime baktim tüy yapilari ve yüz sekilleri andırıyor haklisiniz :)

Kurhanz

Acaba Norveç orman kedisi olabilir mi veya Sibirya kedisi?

cngzhnhh

Şu an adini unuttum ama bulunca yazarim :) benim toftofuma benziyor

cngzhnhh

British longhair olabilir:)

CatMia

Kurhanz norvecler baya iri bir cinsmis ama oda benziyor hakikaten, ve hatta kulak uclarindaki tuy detayi ayni :) Cngzhn evet sizin toftofun resimine baktim benziyorlar ancak britishler daha yuvarlak yuz yapisina sahip zannetmem

Hilakyol

Aynen norwec orman kedimiz var yuz tipi tuylerinin uzunlugu cok benziyor :)

Cathorn

çok tatlı maşallah

CatMia

Tesekkur ederiz