Ödül Maması Hakkında

Mslna01

Kedime her gün ödül maması versem zararlı mıdır?

7 CEVAP

Gokmen6774

günde 3-4 tane dreamies veriyorum bir problem yok

Mslna01

Peki ya sıvı ödül maması?

Gokmen6774

haftada 1 krema veriyorum

mrayT

kedim 2 yaşında,sıvı ödül maması varsa haftada bir veriyorum ben de, ama genelde kuru ödül mamalarını tercih ediyoruz.Kuru ve dreamies boyutundakilerden de günde 6-7 tane veriyorum.

Ahudr

Schesir sivi ödülleri gayet temiz icerikli su alimini arttirmak icinse bir paketi sabah aksam yarim yarim suyla karisitirip verebilirsiniz.Ama icerik olarak mumkun oldugunca temiz icerikli olmasina dikkat edin

Eylul_12cat

Wanpy iyi hafta da 1,2 veriyorum içeriği önemli cunku hem hergün yemesi hem de içeriği kötü olması diş sorunu yapabilir

Ben bahçemizde yaşayan Tarçın a veriyorum. Tarçın kuru mama sevmiyor mesala üzerine sıvı ödül mama koyunca kuru mama ile yiyip bitiriyor. Konserve mama ve yaş mamada veriyorum kuru mama vermeyince. Geçtiğimiz ay veterinere hem aşı , iç- dış parazit ve sağlık kontrolünde sağlıklı bir kedi dediler. Ama bizimkisi dışarıda özgür yaşıyor ev haliyle dışarı hali belki farklı olur bilemem. Dışarıdaki kediler enerji harcıyorlar ondan