Acil Süt Anne

ilsnr

Merhaba 1 hafta kadar önce 20 günlük civarı 4 tane yavru bulduk. Elimzden gelen herşeyi yapmamıza rağmen yavrular gün geçtikçe kilo kaybediyor. Yaşayabilmeleri için süt anne bulmamız gerekiyor yardımcı olabilecek herhangi biri var mı lütfen?

4 CEVAP

aleyn

olabilir hangi markanın kullanıyorsunuz. gimcat, dr clauders, beaphar ve biopetactive markalarının süt tozları gayet iyi ve besleyici. süt anne bulamazsanız bunlardan biriyle 1-2 hafta daha besleyip sonra süt tozunu güzel bi kuru mama yahut yaş mamaya serperek 1 ay kadar daha vermeye devam edebilirsiniz. normal süt kesinlikle vermeyin sulandırılmış olsa dahi.

ilsnr

Ankara içinde

aleyn

umarım süt anne bulabilirsiniz ufaklıklara ama bulamazsanız kullandıgınız kitten milkin markasını değiştirebilirsiniz malesef hepsinin besleyiciliği aynı değil.

ilsnr

Merhaba teşekkürler. Yaptığım sütü içmiyorlar içtiklerinde kusuyorlar bununla alakası olabilir mi?