Sokaktaki Kediler İçin Uygun Barınak

Merhabalar,

Yaşadığım sokakta 10-15 civarı kediye bakıyorum annemle beraber. Binanın bodrumunda baktığımdan komşularla sık sık problem yaşıyoruz. Kedileri sahiplendirmek istiyoruz lakin sıradan sokak kedileri olduğundan kimse dönüp bakmıyor bile artık maalesef. Kedilerin çoğu yavru, bu kedileri başka bir yere bırakmaya içim el vermiyor lakin burada kalmaları da sürekli tartışma ve kavgaya yol açıyor. Şu an baktığımız kedileri verebileceğimiz uygun barınak tarzı bir yer biliyor musunuz? Gönül rahatlığıyla verebileceğimiz bir yer olsun istiyorum. Mamaları için düzenli olarak maddi destek sağlayabilirim. Bu tarz bir yer veya sahiplendirmek için önerebileceğiniz bir yol varsa bilmek isterim. Teşekkürler şimdiden. Konum Esenler/İstanbul

1 CEVAP

Catsusam

Burada ve instagramda ilan açın. İnstagramdaki bazı sahiplendirme sayfalarından da yardım talep edebilirsiniz. Maalesef hayvanlar için barınaklar ölüm demek. Mama desteği sağlayacağınızı söylerseniz yardımcı olabilirler. Bir de pansiyonlar var. Yuva bulana kadar bakıyorlar ücreti karşılığı. Yuvalandırmada da yardımcı olanlaro luyor.