Kedimin Ağzında Yara Çıktı

Merhaba arkadaşlar kedimin ağzında yara çıktı, hergün crystalin ile siliyorum yavaş yavaş düzelmeye başladı daha önce bu durumu yaşayan oldu mu ?

3 CEVAP

Gokmen6774

genelde bu tarz durumlar mama kabının plastik olasından kaynaklanıyor, malum havalar da ısınıyor mikroplar hızlı yayılabılıyor.

AsumanAtilgan

Geçmiş olsun. Veterinere gosterin

Mama kapları plastik değil dikkat ediyorum aslında sadece mama değişikliği yapmak durumunda kaldık proplan mamadan royal canine geçtik ondan kaynaklı olabilir mi acaba