Kedilerimin Kemdi Mamalarını Yemesini Nasıl Sağlarım??

Tugbaa97

İki kedim var..biri kısır dişi, diğeri erkek kısır değil..erkek kedim idrar yollarından ameliyat oldu ve uzun bir süre üriner mama yemesi gerekiyor. Diğer kedim kısır kedi maması yemesi gerekli..kendi mamalarını yemelerini nasıl sağlarım..sürekli başlarında olup takip edemiyorum..bunu nasıl sağlayabilirim bilmiyorum..yardım ederseniz sevinirim

1 CEVAP

Merhaba bizde çok yakın bir zamanda yaşadık bu sorunu ben gün içinde evde olduğum için ikisine mamalarını koyup başlarında yemeleri için bekliyorum yedikten sonra mamaları kaldırıyorum bu şekilde 3 gün içerisinde alıştılar günde 4 kez mama koyuyorum önlerine artık