Haşlanmış Yumurta Hakkında Bilgilendirme

mrayT

Arkadaşlar yumurta sarısı kedilerin ciğerlerinde çok ciddi problemlere sebep oluyormuş.verirseniz İlerde sarılık yapma riski varmış, veterinerimiz bizi uyardı.Belki benim gibi bilmeyen arkadaşlar vardır diye size de söyliyeyim dedim.

3 CEVAP

Ahudr

Bu veterinerin adini ve soyadini alabilir miyim diplomasini sorgulatacağim

AhsenAise

Yıllarca çiğ, haşlanmış,yağsız omlet şeklinde verdik kedilerimize masaAllah sapasağlam lar , veterinerler in önerdiği besleme yöntemleri verdikleri ilaç ,yaptıkları aşı nedeniyle ölen kedi köpek sayısını hatırlamıyorum bile
Yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi,sahi hangi şuursuz veteriner bu ?

Mini2019

Karaciğeri ve safrakesesi problemli kedide yüksek proteinden dolayı sorun yaratır muhtemelen.. Uzun vadeyi bilmem ama ben 4 yıldır haftada 1 kez haşlanmış sarı veriyorum. sadece 1 kez karaciğer sorunu yaşadık. onu da buna bağlayamam.