Köpeğim Kakasını Yalıyor

eylem97

Köpeğim kakasını yalamaya başladı hayır diyorum anlamıyor yeni çıktı bu huyu hemen temizliyorum ama neden yapıyor ya

3 CEVAP

Internetten baktım bazı vitamin ve mineral eksikliği yetersiz Beslenme pika sendromu vs yazdığına göre veterinere danışılınması gerekiyormuş

Bazı köpekler de görülebilecek bir davranışmış

eylem97

Teşekkürler yiyince sanırım vitamin eksikliği oluyormuş ama yalamayı ilk defa gördüm veterinere de soracağım.Başına gelen varsa yazabilir mi normal mi