Kedim Sesli Ve Derin Bir Şekilde Nefes Alıyor Önemli Bir Sorun Olabilir Mi

canklc

selamlar. kedim 2,5 yaşında dişi kısırlaştırılmış ve aşıları yapılmış bu zamana kadar sağlıklı bir kedidir. sorum başlıktaki gibi kedim 1 2 gündür hem uyurken hem uyanıkken sesli ve derin bir şekilde nefes alıyor. veterinere hemen götürme şansımız maalesef yok. çok endişeliyim bu konuda bilgileri ya da tecrübeleri olanlar yardım edebilir mi?

2 CEVAP

mervegomis

Nefes sorunu yaşıyor sıcaklar geldiği için benim kedimde yapıyor bazen ama astım da olabilir maalesef kedilerimizde bu çok yaygın yanında parfüm deodorant kullanmayın sigara içtikten sonra da dokunmayın vetoya gidene kadar temiz hava aldırın evi havalandırın yorucu oynatmayın bakalım belki düzelir tabi en kısa zamanda vetoya gitmekte fayda var geçmiş olsun

canklc

çok teşekkür ederim en kısa sürede veterinere götüreceğiz umarım hastalığı yoktur