Kedimin Poposundan Sulu Kokulu Koyu Renkte Damlacıklar Fışkırdı

mervegomis

Öncelikle kedim erkek kısır. Düzenli aşılarını ve kontrollerini yaptırıyorum. Onu sevmeye bile kıyamıyorum o benim için her şeyim.. Az önce kendini sevdirmek için yanıma geldi sevdim sevdim sonra arkasını yüzüme döndü bende çok sevdiğim için bakın poposuna bile değil arka bacaklarına annesinin balı diyerek el kondurdum ama baskı uygulamadan. Sonra aniden bir kaç damla popsundan fışkırdı sulu kahve renginde kokladım kötü kokuyor ama kaka kokusu gibi değil zaten kakası çok katı normalde. Bu nedir fikri olan var mı?

2 CEVAP

yumik

Anal kesesi yırtılmış olabilir veterinere götürün isterseniz

Gul36

Merhaba. Anal kese sıvısı kokusu o. Kakadan daha fena kokar. :D Bazen popolarını yere sürtmelerine falan da neden oluyor hatta. Korkulacak bir şey yok, merak etmeyin. Veterinere götürdüğünüzde de poposunu sıkıp o sıvıyı çıkartıyorlar zaten.
Ama siz yine de içiniz rahat edecekse veterinere götürebilir ya da telefon edebilirsiniz. Çocuk boşuna stres olmasın yollarda. :)