Kediler İçin Kantaron Yağı

Bettys07

Merhabalar kedimin ayağı incindiği için ağrı çekiyor 2 kez ağrısı için veterinerimiz ağrı kesici iğne yaptı fakat ben sürekli iğne yaptırmak istemiyorum. İnternette sarı kantaron yağının ağrı kesici özelliği olduğu yazıyor kullanan bilen birileri var mı acaba ? Kullanılıyorsa ne miktarda kullanmamız gerek

1 CEVAP

Gul36

Kantaron yağı zararlı değil ama alerjen etki oluşturabilir. Küçük bir miktar deneyip bakabilirsiniz.
Zeytinyağıyla yapıldığı için bazı kediler bayılıyor hatta kokusuna ve tadına.
Yine de veterinerinize de danışın isterseniz.