Çalıştığım Yerde Ki Kedileri Atacaklar Acil Yardım

aliseyran

Arkadaşlar selam,

Çalıştığım yerde kedi yavruladı (3 tane 3 haftalık.) Ben elimden geldiği kadarıyla baktım. Fakat çalıştığım yer kediyi istemiyor. Acilen yavrulara yuva bulmam gerek, yoksa ben eve gittiğimde kedileri atabilirler. Kedileri sahiplenmeseniz bile bana yol gösterir misiniz? Ne yapmam lazım barınaklar almaz. Adam akıllı bir dernekte yok ne yapacağımı şaşırdım..

1 CEVAP

Sezgek

Nasıl vicdansızlıktır bu ya şunların ne zararı var ki onlara yavruları sahiplendirmek için daha çok erken bu kadar küçük kedinin bakımı çok zor annesinden iyi kimse bakamaz şu an anneleriyle kalmaları lazım yani anneyle kabul edebilecek birini bulmak lazım geçici yuva ilanı da verebilirsiniz en azından yavrular kendini idare edebilecek seviyeye gelesiye kadar bir yuva bulunur instagramdan takipçisi çok sayfalardan yardım isteyebilirsiniz ilan için yerel sivil toplum kuruluşları ile iletişime geçebilirsiniz inşallah yuva bulunur bu güzel aileye