Biofeline Balık Yağı

edakaramel

merhaba kedimde bi aralar ciddi mantar hastalığı vardı çok şükür atlattık fakat atlatmamıza rağmen tüyleri çok dökülüyor ve kepeklendi. veterinerimiz biofeline balık yağını kullanmamızı önerdi. bu balık yağını kullananlar var mı memnun musunuz(kedimin midesi ve bağırsakları çok hassas ona göre bilgi verirseniz sevinirim)

3 CEVAP

edakaramel

veterinerime sordum o da biofeline onerdi bence onu dinlemek en iyisi çok teşekkürler yinede🥰

Sabisim

Ben kullanıyorum memnunum bir sıkıntı yaşamadık

meryem_artemis

Balık yağını denemek için 50 ml vet's plus almıştım. O bitmek üzere o yüzden burada önerilenlere baktım. Cevaplarda birçok kişi mutamin önermişti ve baya memnunlardı. Mutamine de bir bakın isterseniz.